Slide background

/ НОВИНИ

2018.02 Cловенія – Нова Система DarsGo ! Як реєструватись?

Як зареєструватися в новій платіжній системі DarsGo у Словенії

З 1 квітня 2018 року всі автомобілі з максимальною допустимою вагою більше 3,5 тонн зобов’язані сплачувати дорожні збори в Словенії з новим пристроєм DarsGo.

Щоб зареєструватися у новій платіжній системі, ви можете вибрати один із чотирьох варіантів:

  1. Реєстрація в одному з 7 пунктів DarsGo

Необхідними документами для реєстрації є копія тех. паспорту автомобіля та документа, що засвідчує ЄВРО клас; якщо він не наданий, пристрій буде зареєстрований як НЕ_ЄВРО. При отриманні пристрою, водій може оплатити збір в розмірі 10 євро за допомогою карти еuroShell, готівкою або банківською картою.

  1. Попередня часткова реєстрація на www.darsgo.si

Заповніть основні дані на сайті, після чого Ви отримаєте підтверджуючий документ, з яким водій зможе отримати пристрій та вказати ЄВРО клас. Якщо документи попередньо завантажені на сайт, водій зможе отримати пристрій в одному з семи пунктів DarsGo після оплати збору 10 євро (картою еuroShell, готівкою або банківською картою).

  1. Попередня повна реєстрація на www.darsgo.si

Заповніть усі дані на сайті (як дані компанії, так і дані автомобіля) та завантажте документи (копію тех.паспорту автомобіля та сертифікат ЄВРО класу). Пристрої можна оплатити в Інтернеті безпосередньо на сайті за допомогою банківської картки без створення попередньої форми або після створення рахунку-фактури, надісланої Dars на вашу адресу електронної пошти. Після оплати рахунку, Dars надсилатиме пристрій на адресу, зазначену вами під час реєстрації, без додаткової оплати (адреса на території ЄС! Не вказувати українські адреси).

Вартість пристрою становить 10 євро, а будь-яка зміна – 20 євро. Якщо Ви розмістите своє замовлення на сайті та попросите його надіслати поштою, але водій в’їжджатиме на територію Словенії до отримання замовлення, йому доведеться забрати пристрій з прикордонного пункту і заплатити 30 євро (заміна пристрою – 20 євро + вартість нового пристрою 10 євро).

Детальна покрокова інструкція щодо реєстрації на порталі Darsgo ТУТ.
  1. Попередня реєстрація через TSG-euroShell (активна тільки до 12.03.2018)

Щоб зареєструвати Вашу компанію в новій платіжній системі дорожніх зборів у Словенії на Пост-Оплату, надішліть нам електронним листом на office@tsg-euroshell.com.ua  наступний пакет документів:

  • заповнена форма в Excel наведена нижче;

Дарс форм

  • двостороння копія тех.паспорту авто;
  • копія документу, що засвідчує ЄВРО клас.

Водії зможуть отримати пристрої безпосередньо у Словенії та оплатити готівкою або банківською картою.

Загальні дані:

У пристроях DarsGo немає заздалегідь визначеного способу оплати. При першому отриманні пристрою в платіжному пункті в Словенії ваші водії зможуть підключити свої пристрої до пост-оплати за допомогою картки Shell (треба пред’явити її) або вибрати попередню оплату (поповнення пристрою карткою Shell). Максимальний ліміт поповнення – 425 євро на добу. В даний час немає змін у тарифах, але Dars обіцяє оголосити про зміни згодом.

Штрафи

Дорожній збір сплачується по всій мережі автодоріг у Словенії та буде розраховуватися відповідно до кількості пройдених кілометрів, кількості осей та класу викидів (ЄВРО).

Якщо автомобіль не оснащений платіжним пристроєм, компанія і водій будуть оштрафовані. Максимальний штраф для компанії становить 2000 євро, а для водія – 800 євро. Якщо штраф сплачується на місці, сума не перевищить 1500 євро.

Інструкція по встановленню, активації та використанню пристроїв DarsGo

Для отримання більш повної інформації по пристроях DarsGo, будь ласка, відвідайте https://tsg-euroshell.com.ua/news/2017-11-darsgo-news/

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами за телефоном 032 232 84 02 або за електронною поштою office@tsg-euroshell.com.ua

З повагою, команда TSG Shell